Hockey
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
Maandag
KG1
A
15:45 –
17:00
Michiel Cosijn
17:00 –
18:15
Michiel Cosijn
18:30 –
19:45
Michiel Cosijn
19:45 –
20:45
Floor van Delft
B
15:45 –
17:00
Michiel Cosijn
17:00 –
18:15
Michiel Cosijn
18:30 –
19:45
Michiel Cosijn
19:45 –
20:45
Floor van Delft
C
16:00 –
17:00
Menno de Groot
17:00 –
18:00
Menno de Groot
18:15 –
19:45
Menno de Groot
D
16:00 –
17:00
Menno de Groot
17:00 –
18:00
Menno de Groot
18:15 –
19:45
Menno de Groot
KG2
A
17:00 –
18:00
Olivier Buitink
18:00 –
19:00
Elise van Pijlen
19:00 –
20:30
Elise van Pijlen
20:30 –
22:00
Gert-Jan
B
17:00 –
18:00
Olivier Buitink
18:00 –
19:00
Elise van Pijlen
19:00 –
20:30
Elise van Pijlen
20:30 –
22:00
Gert-Jan
C
17:30 –
19:00
Floor van Delft
19:00 –
20:30
Olivier Buitink
20:30 –
22:00
Gert-Jan
D
17:30 –
19:00
Floor van Delft
19:00 –
20:30
Olivier Buitink
20:30 –
22:00
Gert-Jan
Dinsdag
KG1
A
D1
19:45 –
21:30
Daan van der Graaf
B
D1
19:45 –
21:30
Daan van der Graaf
C
17:00 –
18:00
Michiel Cosijn
18:00 –
19:30
Michiel Cosijn
D1
19:45 –
21:30
Daan van der Graaf
D
17:00 –
18:00
Michiel Cosijn
18:00 –
19:30
Michiel Cosijn
D1
19:45 –
21:30
Daan van der Graaf
KG2
A
17:00 –
18:00
Willem Holleman
18:00 –
19:30
Willem Holleman
19:30 –
20:30
ntb
B
17:00 –
18:00
Willem Holleman
18:00 –
19:30
Willem Holleman
19:30 –
20:30
ntb
C
17:30 –
18:30
H1
19:30 –
21:00
Menno de Groot
D
17:30 –
18:30
H1
19:30 –
21:00
Menno de Groot
Woensdag
KG1
A
15:45 –
17:00
Michiel Cosijn
17:00 –
18:15
Michiel Cosijn
18:30 –
19:30
Michiel Cosijn
20:00 –
22:00
Rogier Krabbedam
B
15:45 –
17:00
Michiel Cosijn
17:00 –
18:15
Michiel Cosijn
18:30 –
19:30
Michiel Cosijn
20:00 –
22:00
Rogier Krabbedam
C
17:00 –
18:00
Menno de Groot
18:30 –
20:00
Elise van Pijlen
20:00 –
22:00
Rogier Boerhave
D
17:00 –
18:00
Menno de Groot
18:30 –
20:00
Elise van Pijlen
20:00 –
22:00
Rogier Boerhave
KG2
A
14:00 –
15:00
15:30 –
16:30
Martijn Rotteveel
15:30 –
16:15
Martijn Rotteveel
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
Menno de Groot
20:30 –
22:00
B
14:00 –
15:00
15:30 –
16:30
Martijn Rotteveel
15:30 –
16:15
Martijn Rotteveel
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
Menno de Groot
20:30 –
22:00
C
14:00 –
15:00
15:30 –
16:30
Martijn Rotteveel
15:30 –
16:15
Martijn Rotteveel
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
Floor van Delft
20:30 –
22:00
Tjarda Krabbendam
D
15:45 –
16:45
Martijn Rotteveel
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
Floor van Delft
20:30 –
22:00
Tjarda Krabbendam
KG3
A
17:00 –
18:00
18:15 –
19:15
Saar en Julie
B
17:00 –
18:00
18:15 –
19:15
Saar en Julie
C
17:00 –
18:00
D
17:00 –
18:00
Donderdag
KG1
A
09:30 –
10:30
Martien Vrijbergen
18:00 –
19:00
Menno de Groot
20:00 –
21:30
Menno de Groot
B
09:30 –
10:30
Martien Vrijbergen
18:00 –
19:00
Menno de Groot
20:00 –
21:30
Menno de Groot
C
09:30 –
10:30
Martien Vrijbergen
17:00 –
18:00
Olivier Buitink
18:15 –
19:45
Olivier Buitink
D
09:30 –
10:30
Martien Vrijbergen
17:00 –
18:00
Olivier Buitink
18:15 –
19:45
Olivier Buitink
KG2
A
17:00 –
18:00
Willem Holleman
18:00 –
19:30
Willem Holleman
B
17:00 –
18:00
Willem Holleman
18:00 –
19:30
Willem Holleman
C
17:00 –
18:15
Michiel Cosijns
17:00 –
18:00
Olivier Buitinck
18:15 –
19:45
Michiel Cosijns
D
17:00 –
18:15
Michiel Cosijns
17:00 –
18:00
Olivier Buitinck
18:15 –
19:45
Michiel Cosijns
KG3
A
17:00 –
18:00
18:15 –
19:15
Floor van Delft
19:15 –
20:15
Floor van Delft
B
17:00 –
18:00
18:15 –
19:15
Floor van Delft
19:15 –
20:15
Floor van Delft
Vrijdag
KG1
A
17:15 –
18:15
17:45 –
18:45
Tbd
D1
19:30 –
21:15
Daan van der Graaf
B
17:15 –
18:15
17:45 –
18:45
Tbd
D1
19:30 –
21:15
Daan van der Graaf
C
18:15 –
19:15
Tbd
D1
19:30 –
21:15
Daan van der Graaf
D
18:15 –
19:15
Tbd
D1
19:30 –
21:15
Daan van der Graaf
KG2
A
17:00 –
18:00
Michiel Cosijn
18:00 –
19:00
Tbd
B
16:00 –
17:00
Michiel Cosijn
17:00 –
18:00
Michiel Cosijn
18:00 –
19:00
Tbd
C
KEEPER
16:00 –
20:00
E-jes 16-17 D-jes 17-18
17:15 –
18:15
Martijn Rotteveel
D
KEEPER
16:00 –
20:00
E-jes 16-17 D-jes 17-18
17:15 –
18:15
Martijn Rotteveel
KG3
A
17:15 –
18:15
B
17:15 –
18:15