Teamvoorbeeld
5e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
3
Ypenburg D1
2
Catwijck D1
4
Wateringse veld D1
2
Tempo D1
2
Gouda D1
1
Spijkenisse D1
3
Kieviten D1
0
Alkemade D1
1
Bleiswijk D1
0
Voorne D1
2
Ommoord D1
0
HDS D1
Wedstrijdschema
Voorne D1
D1
Uit
26-05-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1157623
Locatie: Sportpark Boerseweg, Hellevoetsluis
D1
HDS D1
Thuis
02-06-2024
Nr. 1157629
Bleiswijk D1
D1
Uit
09-06-2024
12:45
Havecon veld 1 (Semiveld)
Nr. 1157632
Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
D1
Ommoord D1
Thuis
16-06-2024
Nr. 1157642
Poule stand (5e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ommoord D1 | 18 | 12 | 4 | 2 | 41 | 12 | 0 | 40 |
2. | Catwijck D1 | 18 | 12 | 2 | 4 | 61 | 39 | 0 | 38 |
3. | HDS D1 | 18 | 11 | 4 | 3 | 58 | 31 | 0 | 37 |
4. | Gouda D1 | 18 | 11 | 4 | 3 | 48 | 21 | 0 | 37 |
5. | Kieviten D1 | 18 | 8 | 3 | 7 | 37 | 30 | 0 | 27 |
6. | Ypenburg D1 | 18 | 8 | 3 | 7 | 37 | 32 | 0 | 27 |
7. | Spijkenisse D1 | 18 | 7 | 2 | 9 | 37 | 43 | 0 | 23 |
8. | Alkemade D1 | 18 | 7 | 0 | 11 | 40 | 61 | 0 | 21 |
9. | Wateringse veld D1 | 18 | 6 | 1 | 11 | 30 | 58 | 0 | 19 |
10. | Tempo D1 | 18 | 4 | 4 | 10 | 28 | 50 | 0 | 16 |
11. | Bleiswijk D1 | 18 | 4 | 3 | 11 | 31 | 42 | 0 | 15 |
12. | Voorne D1 | 18 | 2 | 2 | 14 | 21 | 50 | 0 | 8 |
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Daan de Graaf
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Daan de Graaf
Team resultaten
Ypenb | Water | HDS D | Alkem | Spijk | Ommoo | Catwi | Bleis | Voorn | Tempo | Kievi | Gouda | |
Ypenburg D1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 3 | 3 - 2 | 3 - 0 | 6 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | |||
Wateringse veld D1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 7 | 5 - 1 | 5 - 1 | 4 - 2 | 0 - 4 | 0 - 4 | |||
HDS D1 | 3 - 3 | 6 - 0 | 7 - 3 | 6 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 6 - 1 | 1 - 1 | |||
Alkemade D1 | 3 - 0 | 1 - 5 | 3 - 2 | 1 - 4 | 4 - 6 | 4 - 1 | 6 - 3 | 2 - 1 | 4 - 2 | |||
Spijkenisse D1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 6 - 2 | 1 - 1 | 4 - 3 | 1 - 1 | 4 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | |||
Ommoord D1 | 3 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 7 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | |||
Catwijck D1 | 4 - 0 | 4 - 0 | 2 - 3 | 5 - 2 | 0 - 0 | 4 - 3 | 3 - 2 | 5 - 3 | ||||
Bleiswijk D1 | 0 - 2 | 5 - 2 | 2 - 3 | 4 - 2 | 1 - 5 | 0 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | ||
Voorne D1 | 2 - 3 | 1 - 4 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 4 | 0 - 6 | 2 - 3 | 0 - 0 | |||
Tempo D1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 2 | |||
Kieviten D1 | 2 - 3 | 3 - 4 | 3 - 0 | 5 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | |||
Gouda D1 | 3 - 2 | 7 - 0 | 5 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 5 | 4 - 0 | 3 - 0 |