Klik hier om naar de uitslagen te navigeren.
Zaterdag 6 april
Klein Zwitserland JO12-3
JO12-1
Uit
06-04-2024
12:05
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1303400
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
JO12-2
Schiedam JO12-2
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld: KG2
Nr. 1303521
Scheidsrechters: Daan Hulshof
JO14-1
Forescate JO14-3
Thuis
06-04-2024
15:50
Veld: KG2
Nr. 1304039
JO16-1
hdm JO16-4
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1304369
Scheidsrechters: Bas van Staalduinen
Roomburg JO16-4
JO16-2
Uit
06-04-2024
18:00
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1304451
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
JO18-1
Cartouche JO18-3
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1202293
Scheidsrechters: Jeroen Steenbergen, Bas Hazenbos
HDS JO10-2
JO10-1
Uit
06-04-2024
09:00
Veld 3 (CD) (Waterveld)
Nr. 1301581
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Leiden JO10-Engeland
JO10-2
Uit
06-04-2024
08:45
Veld 4 (AB) (Semiveld)
Nr. 1301760
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Noordwijk JO10-1
JO10-3
Uit
06-04-2024
08:30
veld 3 (CD) (Waterveld)
Nr. 1301612
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
JO9-1
HGC JO9-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG2 - Deel C
Nr. 1302161
JO9-2
Catwijck JO9-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG2 - Deel A
Nr. 1301990
JO8-1
Forescate JO8-Geel
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG3 - Deel A
Nr. 1302472
MO12-1
HGC MO12-1
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1307540
Scheidsrechters: Syb van Barneveld
Zoetermeer MO12-3
MO12-2
Uit
06-04-2024
10:35
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1307241
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO12-3
Leiden MO12-6
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1306909
Scheidsrechters: Aline Smit
MO12-4
Cartouche MO12-7
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1306819
Scheidsrechters: Juliette Dinkelman
Noordwijk MO12-4
MO12-5
Uit
06-04-2024
15:55
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1307149
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Catwijck MO14-1
MO14-1
Uit
06-04-2024
12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1306521
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO14-2
Ring Pass Delft MO14-3
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: KG2
Nr. 1306221
Scheidsrechters: Fynn Toonen
MO14-3
Cartouche MO14-7
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld: KG3
Nr. 1305791
Scheidsrechters: Lisa van Wissen
Nieuwkoop MO14-3
MO14-4
Uit
06-04-2024
11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1305820
Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
MO14-5
Ypenburg MO14-4
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: KG3
Nr. 1305929
Scheidsrechters: Gisela Mulder-Jense
Klein Zwitserland MO16-3
MO16-1
Uit
06-04-2024
14:15
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 1304679
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
HGC MO16-6
MO16-2
Uit
06-04-2024
10:15
DAVO veld (Zandveld)
Nr. 1305210
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Klein Zwitserland MO16-9
MO16-3
Uit
06-04-2024
16:50
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1305461
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO18-1
hdm MO18-2
Thuis
06-04-2024
15:50
Veld: KG1
Nr. 1203296
Scheidsrechters: Paul van Keep, Judith Smit- Jansens van Gellicum
Roomburg MO18-4
MO18-2
Uit
06-04-2024
16:00
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1203840
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
MO10-1
Klein Zwitserland MO10-5
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: KG3 - Half veld(A+B)
Nr. 1299002
Alkemade MO10-1
MO10-2
Uit
06-04-2024
09:15
Veld 1 (AB) (Semiveld)
Nr. 1298862
Locatie: Hertogspark, Rijpwetering
HGC MO10-2
MO10-3
Uit
06-04-2024
10:50
Wittebrugveld (CD) (Zandveld)
Nr. 1298771
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Craeyenhout MO9-5
MO9-1
Uit
06-04-2024
09:30
Veld 2 (C) (Zandveld)
Nr. 1299850
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
MO9-2
Noordwijk MO9-Geel
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG2 - Deel D
Nr. 1299941
MO9-3
hdm MO9-6
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG2 - Deel B
Nr. 1299821
Catwijck MO8-3
MO8-1
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 1 (B) (Waterveld)
Nr. 1301041
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO8-2
Ring Pass Delft MO8-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG3 - Deel C
Nr. 1300721
MO8-3
hdm MO8-8
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG3 - Deel B
Nr. 1300570
Leiden MO8-Frankrijk
MO8-4
Uit
06-04-2024
11:30
Veld 5 (C) (Semiveld)
Nr. 1300841
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Zondag 7 april
D30-1
Rijswijk D30-1
Thuis
07-04-2024
16:20
Veld: KG1
Nr. 1173595
Scheidsrechters: Bernard Zonneveld
H30-1
Leiden H30-1
Thuis
07-04-2024
10:45
Veld: KG1
Nr. 1161423
Scheidsrechters: Laurens Kulk, Roland Berendsen
H30-2
Cartouche H30-2
Thuis
07-04-2024
14:30
Veld: KG1
Nr. 1171251
Scheidsrechters: Mathijs Campman, Simon Tacx
H45-1
Groen-Geel H45-2
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld: KG2
Nr. 1298228
Scheidsrechters: Joris-jan Menken, Laurens Groenendijk
D1
Tempo D1
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1157603
Scheidsrechters: Bjørn Bugge, Jan-Gerrit Bonke
D2
Leonidas D14
Thuis
07-04-2024
14:30
Veld: KG2
Nr. 1172297