Teamvoorbeeld

12e in poule Dames senioren 2e klasse B
8e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid-West
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
3
Berkel-Rodenrijs D1
1
Pollux D1
3
Groen-Geel D1
1
Pelikaan D1
3
Forescate D1
1
Rapid D1
1
IJssel D1
0
Dopie D1
2
Kieviten D1
4
Dordrecht D1
1
Ypenburg D1
2
Roomburg D1
Donderdag 25 november
2
Pollux D1
2
IJssel D1
Zondag 21 november
1
Pelikaan D1
2
Forescate D1
1
Dopie D1
2
Groen-Geel D1
2
Dordrecht D1
3
Berkel-Rodenrijs D1
Pollux D1
IJssel D1
3
Roomburg D1
1
Kieviten D1
4
Rapid D1
2
Ypenburg D1
Zondag 14 november
2
Berkel-Rodenrijs D1
0
Roomburg D1
6
Forescate D1
0
Dopie D1
1
Groen-Geel D1
0
IJssel D1
1
Kieviten D1
1
Rapid D1
3
Ypenburg D1
3
Pelikaan D1
2
Pollux D1
0
Dordrecht D1
Zondag 7 november
0
Dopie D1
1
Ypenburg D1
4
IJssel D1
3
Dordrecht D1
4
Pelikaan D1
1
Kieviten D1
0
Groen-Geel D1
1
Forescate D1
1
Rapid D1
4
Berkel-Rodenrijs D1
1
Roomburg D1
1
Pollux D1
Vrijdag 12 november
3
Barendrecht D1
1
Westland D1
4
Berkel-Rodenrijs D1
0
Roomburg D1
1
Dopie D1
2
Gouda D1
0
Groen-Geel D1
1
Dordrecht D1
2
IJssel D1
5
Etten-Leur D1
1
Kieviten D1
1
Forescate D1
1
Pelikaan D1
4
Pollux D1
0
Rapid D1
3
HUDITO D1

Wedstrijdschema

D1
Pollux D1
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 517501
D1
Pollux D1
Thuis
18-03-2022 20:30
Veld: KG1
Nr. 612175
Berkel-Rodenrijs D1
D1
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 517502
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
IJssel D1
D1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 517509
Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
D1
Ypenburg D1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 517515
Forescate D1
D1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 517519
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
D1
Groen-Geel D1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 517528
Dopie D1
D1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 517536
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
D1
Pelikaan D1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 517544
Rapid D1
D1
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 517551
Locatie: Sportpark Molenvliet, GORINCHEM
D1
Roomburg D1
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 517557
Dordrecht D1
D1
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 517559
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel D111902279027
2.Berkel-Rodenrijs D1119022817027
3.IJssel D1118214018026
4.Forescate D1118123213025
5.Pollux D1117222612023
6.Dordrecht D1114163024013
7.Roomburg D1114162122013
8.Pelikaan D1114161920013
9.Rapid D111227194108
10.Dopie D11121892607
11.Ypenburg D111218153707
12.Kieviten D111029144102

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid-West".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs D111004003
2.Etten-Leur D111005203
3.Pollux D111004103
4.HUDITO D111003003
5.Barendrecht D111003103
6.Gouda D111002103
7.Dordrecht D111001003
8.Kieviten D110101102
9.Forescate D110101101
10.Dopie D110011200
11.Groen-Geel D110010100
12.Westland D110011300
13.IJssel D110012500
14.Pelikaan D110011400
15.Rapid D110010300
16.Roomburg D110010400

Spelers (18)

Trainingen

di
19:45
-
21:15
Veld 1 (ABCD)
Daan van der Graaf
do
19:45
-
21:15
Veld 1 (ABCD)
Daan van der Graaf
Volledig schema

Team resultaten

YpenbGroenBerkePelikRapidPolluForesIJsseDordrDopieRoombKievi
Ypenburg D11 - 33 - 30 - 51 - 41 - 23 - 2
Groen-Geel D13 - 12 - 00 - 11 - 02 - 07 - 0
Berkel-Rodenrijs D12 - 13 - 11 - 03 - 13 - 52 - 0
Pelikaan D10 - 11 - 23 - 03 - 14 - 1
Rapid D14 - 21 - 41 - 43 - 23 - 3
Pollux D14 - 33 - 1 - 2 - 02 - 05 - 0
Forescate D17 - 11 - 23 - 12 - 23 - 06 - 0
IJssel D15 - 07 - 14 - 31 - 03 - 2
Dordrecht D15 - 11 - 22 - 30 - 26 - 1
Dopie D10 - 11 - 23 - 14 - 11 - 6
Roomburg D17 - 01 - 11 - 33 - 03 - 1
Kieviten D12 - 41 - 12 - 33 - 72 - 40 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid-West".

GroenEttenBerkePelikRapidPolluBarenForesIJsseDordrDopieRoombKieviWestlGoudaHUDIT
Groen-Geel D10 - 1
Etten-Leur D1
Berkel-Rodenrijs D14 - 0
Pelikaan D11 - 4
Rapid D10 - 3
Pollux D1
Barendrecht D13 - 1
Forescate D1
IJssel D12 - 5
Dordrecht D1
Dopie D11 - 2
Roomburg D1
Kieviten D11 - 1
Westland D1
Gouda D1
HUDITO D1