Selectie training

Open selectie

In april starten de open selecties voor meisjes A, B en C en jongens C. Alle jeugdspelers, die in een selectieteam zouden willen spelen, kunnen zich opgeven om mee te doen aan het selectieproces.

Lees meer
Hockey
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
Maandag
KG1
A
KEEPER
15:30 –
20:00
Joey en Veerle
B
KEEPER
15:30 –
20:00
Joey en Veerle
C
18:00 –
19:30
Olivier Buitink
19:00 –
20:15
Menno de Groot
20:15 –
21:15
Menno de Groot
D
18:00 –
19:30
Olivier Buitink
19:00 –
20:15
Menno de Groot
20:15 –
21:15
Menno de Groot
KG2
A
16:30 –
17:30
Menno de Groot Jack Condon
17:30 –
18:30
Menno de Groot Jack Condon
18:45 –
19:45
Vanessa Meuwsen
20:30 –
21:45
Gert-Jan Nollen
B
16:30 –
17:30
Menno de Groot Jack Condon
17:30 –
18:30
Menno de Groot Jack Condon
18:45 –
19:45
Vanessa Meuwsen
20:30 –
21:45
Gert-Jan Nollen
C
17:15 –
18:45
Michiel Cosijn
18:45 –
19:45
Natasja Meijer/Michiel
19:45 –
20:45
Michiel Cosijn
D
17:15 –
18:45
Michiel Cosijn
18:45 –
19:45
Natasja Meijer/Michiel
19:45 –
20:45
Michiel Cosijn
KG3
A
17:30 –
19:00
Willem Holleman
19:00 –
20:15
Willem Holleman
B
17:30 –
19:00
Willem Holleman
19:00 –
20:15
Willem Holleman
C
17:45 –
18:45
Floor van Delft
D
17:45 –
18:45
Floor van Delft
Dinsdag
KG1
A
17:00 –
18:00
Florentine Egelie/Michiel
18:00 –
19:30
Elise van Pijlen
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
B
17:00 –
18:00
Florentine Egelie/Michiel
18:00 –
19:30
Elise van Pijlen
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
C
17:00 –
18:00
Lotte van Delft/Michiel
18:00 –
19:30
Tom de Gruiter
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
D
17:00 –
18:00
Lotte van Delft/Michiel
18:00 –
19:30
Tom de Gruiter
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
KG2
A
17:00 –
18:00
Anabel Romijn/Michiel
18:00 –
19:30
Siem en Mitchell
H01
19:45 –
21:15
Menno de Groot
B
17:00 –
18:00
Anabel Romijn/Michiel
18:00 –
19:30
Siem en Mitchell
H01
19:45 –
21:15
Menno de Groot
C
17:00 –
18:00
Ilse van Mierlo/Michiel
18:00 –
19:30
Menno de Groot
H01
19:45 –
21:15
Menno de Groot
D
17:00 –
18:00
Ilse van Mierlo/Michiel
18:00 –
19:30
Menno de Groot
H01
19:45 –
21:15
Menno de Groot
KG3
A
16:30 –
17:30
Michiel Cosijn
17:30 –
18:30
Lisa van Wissen
18:30 –
19:30
Anne van Wissen
19:30 –
20:30
Michiel Cosijn
B
16:30 –
17:30
Michiel Cosijn
17:30 –
18:30
Lisa van Wissen
18:30 –
19:30
Anne van Wissen
19:30 –
20:30
Michiel Cosijn
C
17:30 –
18:30
Aimée Spruit
18:30 –
19:30
Layla van der Kley
D
17:30 –
18:30
Aimée Spruit
18:30 –
19:30
Layla van der Kley
Woensdag
KG1
A
14:30 –
15:30
Erik Hengsdijk
15:30 –
16:30
Vanessa Meuwsen/Michiel
16:30 –
17:30
Menno de Groot Jack Condon
17:30 –
18:30
Menno de Groot Jack Condon
18:45 –
20:15
Menno de Groot
HA
20:15 –
21:45
Rogier Krabbedam
B
14:30 –
15:30
Erik Hengsdijk
15:30 –
16:30
Vanessa Meuwsen/Michiel
16:30 –
17:30
Menno de Groot Jack Condon
17:30 –
18:30
Menno de Groot Jack Condon
18:45 –
20:15
Menno de Groot
HA
20:15 –
21:45
Rogier Krabbedam
C
15:30 –
16:30
Natasja Meijer
17:00 –
18:30
Floor van Delft
HB
20:15 –
21:45
Olivier Vis
D
15:30 –
16:30
Natasja Meijer
17:00 –
18:30
Floor van Delft
HB
20:15 –
21:45
Olivier Vis
KG2
A
14:15 –
15:15
15:30 –
16:30
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
Michiel
DA
20:15 –
21:45
Tjarda
B
14:15 –
15:15
Jenna /Elise
15:30 –
16:30
17:00 –
18:00
Elise en Martijn
18:15 –
19:45
Michiel
DA
20:15 –
21:45
Tjarda
C
14:15 –
15:15
Elsa /Martijn
15:30 –
16:30
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
Olivier
20:30 –
21:30
D
14:15 –
15:15
Fréderique/Caatje/Martijn
15:30 –
15:45
Martijn
INSTROOM, M6E05
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
Olivier
20:30 –
21:30
KG3
A
20:00 –
21:00
Menno
Donderdag
KG1
A
09:30 –
10:30
Martien
18:30 –
19:30
Menno
H01
19:45 –
21:15
Menno
B
09:30 –
10:30
Martien
18:30 –
19:30
Menno
H01
19:45 –
21:15
Menno
C
09:30 –
10:30
Martien
18:00 –
19:30
Siem en Mitchell
H01
19:45 –
21:15
Menno
D
09:30 –
10:30
Martien
18:00 –
19:30
Siem en Mitchell
H01
19:45 –
21:15
Menno
KG2
A
18:00 –
19:30
Tom
D01
19:45 –
21:15
Daan
B
18:00 –
19:30
Tom
D01
19:45 –
21:15
Daan
C
18:00 –
19:30
Elise
D01
19:45 –
21:15
Daan
D
18:00 –
19:30
Elise
D01
19:45 –
21:15
Daan
KG3
A
17:30 –
18:30
Lisa
18:30 –
19:30
Anne
B
17:30 –
18:30
Lisa
18:30 –
19:30
Anne
C
17:30 –
18:30
Aimée/Daan
18:30 –
19:30
Layla
D
17:30 –
18:30
Aimée/Daan
18:30 –
19:30
Layla
Vrijdag
KG1
A
16:45 –
17:45
Elise
18:00 –
19:00
Elise
19:15 –
20:15
Elise
B
16:45 –
17:45
Elise
18:00 –
19:00
Elise
19:15 –
20:15
Elise
C
16:45 –
17:45
Elise
18:00 –
19:00
Elise
D
16:45 –
17:45
Elise
KG2
A
17:00 –
18:30
Willem
17:30 –
18:30
Martijn Rotteveel
B
17:00 –
18:30
Willem
17:30 –
18:30
Martijn Rotteveel
D
KEEPER
15:30 –
18:00
Joey en Veerle
KG3
A
18:15 –
19:15
Florentine/Michiel
B
16:45 –
17:45
18:15 –
19:15
Lotte/Michiel
D
16:45 –
17:45
Michiel