Selectie training

Open selectie

In april starten de open selecties voor meisjes A, B en C en jongens C. Alle jeugdspelers, die in een selectieteam zouden willen spelen, kunnen zich opgeven om mee te doen aan het selectieproces.

Lees meer
Hockey
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
Maandag
KG1
A
KEEPER
15:45 –
16:45
Yoeri Muller (D en H 1))
KEEPER
17:00 –
21:00
Veerle ( A t/m C )
B
KEEPER
15:45 –
16:45
Yoeri Muller (D en H 1))
KEEPER
17:00 –
21:00
Veerle ( A t/m C )
C
16:30 –
17:30
Menno de groot
17:30 –
19:00
Menno de Groot
19:00 –
20:00
Willem Holleman
D
16:30 –
17:30
Menno de groot
17:30 –
19:00
Menno de Groot
19:00 –
20:00
Willem Holleman
KG2
A
17:30 –
19:00
Willem Holleman
JA1
19:00 –
20:30
Menno de Groot
20:30 –
21:45
Gert-Jan Nollen
B
17:30 –
19:00
Willem Holleman
JA1
19:00 –
20:30
Menno de Groot
20:30 –
21:45
Gert-Jan Nollen
C
16:30 –
17:30
17:30 –
19:00
Floor van Delft
19:00 –
20:30
Tom de Gruiter
20:30 –
21:45
Gert-Jan Nollen
D
16:30 –
17:30
17:30 –
19:00
Floor van Delft
19:00 –
20:30
Tom de Gruiter
20:30 –
21:45
Gert-Jan Nollen
KG3
A
17:30 –
18:30
Florentine Egelie
18:45 –
19:45
tijdelijk veld Vanessa M
B
17:30 –
18:30
Florentine Egelie
18:45 –
19:45
tijdelijk veld Vanessa M
C
17:30 –
18:30
Laura Groenenwoud
D
17:30 –
18:30
Laura Groenenwoud
Dinsdag
KG1
A
16:00 –
17:00
Jenna Brouwer
17:15 –
18:45
Michiel Cosijn
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
B
16:00 –
17:00
Jenna Brouwer
17:15 –
18:45
Michiel Cosijn
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
C
16:00 –
17:00
Josephine d Groot
17:00 –
18:00
Yanik Buitink
18:00 –
19:30
Elise van Pijlen
18:45 –
19:45
Amber Lagerberg
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
D
16:00 –
17:00
Josephine d Groot
17:00 –
18:00
Yanik Buitink
18:00 –
19:30
Elise van Pijlen
18:45 –
19:45
Amber Lagerberg
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
KG2
A
17:00 –
18:00
Jilles Hooft
18:15 –
19:45
Olivier Buitink
H01
19:45 –
21:15
Menno de Groot
B
17:00 –
18:00
Jilles Hooft
18:15 –
19:45
Olivier Buitink
H01
19:45 –
21:15
Menno de Groot
C
17:00 –
18:00
Tessel van Well
18:30 –
19:30
Menno de groot
19:30 –
21:00
Menno 1xp week
H01
19:45 –
21:15
Menno de Groot
D
17:00 –
18:00
Tessel van Well
18:30 –
19:30
Menno de groot
19:30 –
21:00
Menno 1xp week
H01
19:45 –
21:15
Menno de Groot
KG3
A
17:30 –
18:30
Menno de Groot
18:30 –
19:30
Floor van Delft
B
17:30 –
18:30
Menno de Groot
18:30 –
19:30
Floor van Delft
Woensdag
KG1
A
17:30 –
18:30
Florentine Egelie
18:30 –
20:00
Tom de Gruiter
HA
20:15 –
21:45
Rogier Krabbedam
B
17:30 –
18:30
Florentine Egelie
18:30 –
20:00
Tom de Gruiter
HA
20:15 –
21:45
Rogier Krabbedam
C
16:00 –
17:00
Yanik Buitink
17:15 –
18:15
Laura Groenenwoud
JA1
18:30 –
20:00
Menno de Groot
HB
20:15 –
21:45
zelf
D
16:00 –
17:00
Yanik Buitink
17:15 –
18:15
Laura Groenenwoud
JA1
18:30 –
20:00
Menno de Groot
HB
20:15 –
21:45
zelf
KG2
A
14:00 –
15:00
15:30 –
16:30
18:15 –
19:45
Floor van Delft
B
14:00 –
15:00
15:30 –
16:30
17:00 –
18:00
Martijn Rotteveel
18:15 –
19:45
Floor van Delft
C
14:00 –
15:00
Martijn en Natasja
15:30 –
16:30
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
Elise van Pijlen
20:30 –
21:30
D
14:00 –
15:00
Martijn en Natasja
15:30 –
16:30
Martijn Rotteveel
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
Elise van Pijlen
20:30 –
21:30
KG3
A
16:00 –
17:00
Lotte van Delft
17:00 –
18:00
Elise van Pijlen
18:30 –
19:30
Natasja-Vanessa
B
16:00 –
17:00
Lotte van Delft
17:00 –
18:00
Elise van Pijlen
18:30 –
19:30
Natasja-Vanessa
C
17:00 –
18:00
Elise van Pijlen
D
17:00 –
18:00
Elise van Pijlen
Donderdag
KG1
A
09:30 –
10:30
Martien Vrijbergen
17:00 –
18:00
Jilles Hooft
18:30 –
19:30
Menno de Groot
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
B
09:30 –
10:30
Martien Vrijbergen
17:00 –
18:00
Jilles Hooft
18:30 –
19:30
Menno de Groot
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
C
09:30 –
10:30
Martien Vrijbergen
17:00 –
18:00
Yanik Buitink
18:15 –
19:45
Olivier Buitink
D01, H01
19:45 –
21:15
D
09:30 –
10:30
Martien Vrijbergen
17:00 –
18:00
Yanik Buitink
18:15 –
19:45
Olivier Buitink
D01
19:45 –
21:15
Daan van der Graaf
KG2
A
17:00 –
18:00
Aline Smits
18:00 –
19:30
Elise van Pijlen
19:30 –
20:30
Menno de Groot
B
17:00 –
18:00
Aline Smits
18:00 –
19:30
Elise van Pijlen
19:30 –
20:30
Menno de Groot
C
17:15 –
18:45
Michiel Cosijn
19:30 –
20:30
D
17:15 –
18:45
Michiel Cosijn
19:30 –
20:30
KG3
A
18:00 –
19:30
Willem Holleman
19:30 –
20:30
Willen Holleman
DA
20:30 –
22:00
Tjarda Krabbedam
B
18:00 –
19:30
Willem Holleman
19:30 –
20:30
Willen Holleman
DA
20:30 –
22:00
Tjarda Krabbedam
C
17:15 –
18:15
Menno de Groot
18:30 –
19:30
Amber Lagerberg
D
17:15 –
18:15
Menno de Groot
18:30 –
19:30
Amber Lagerberg
Vrijdag
KG1
A
17:15 –
18:15
Elise van Pijlen
18:15 –
19:15
Elise van Pijlen
B
17:15 –
18:15
Elise van Pijlen
18:15 –
19:15
C
17:15 –
18:15
Elise van Pijlen
18:15 –
19:15
Elise van Pijlen
D
17:15 –
18:15
Elise van Pijlen
18:15 –
19:15
Elise van Pijlen
KG2
A
16:00 –
17:00
Martijn Rotteveel
17:15 –
18:15
Martijn Rotteveel
B
16:00 –
17:00
Martijn Rotteveel
C
KEEPER
16:00 –
17:00
Joey (E-jes, M-J)
KEEPER
17:00 –
18:00
Joey (D-lijn M-J)
18:15 –
19:15
Martijn Rotteveel
D
KEEPER
16:00 –
17:00
Joey (E-jes, M-J)
KEEPER
17:00 –
18:00
Joey (D-lijn M-J)
18:15 –
19:15
Martijn Rotteveel