Selectie training

Open selectie

In april starten de open selecties voor meisjes A, B en C en jongens C. Alle jeugdspelers, die in een selectieteam zouden willen spelen, kunnen zich opgeven om mee te doen aan het selectieproces.

Lees meer
Hockey
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
Maandag
VELD1
C
16:45 –
17:45
17:30 –
19:00
19:00 –
20:15
D
17:30 –
19:00
19:00 –
20:15
VELD2
A
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
Menno de Groot Jack Condon
18:30 –
19:30
B
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
Menno de Groot Jack Condon
18:30 –
19:30
C
17:00 –
18:15
18:15 –
19:15
19:15 –
20:15
D
17:00 –
18:15
18:15 –
19:15
19:15 –
20:15
VELD3
A
17:30 –
19:00
19:00 –
20:15
B
17:30 –
19:00
19:00 –
20:15
C
17:45 –
18:45
D
17:45 –
18:45
Dinsdag
VELD1
A
17:00 –
18:00
18:00 –
19:30
B
17:00 –
18:00
18:00 –
19:30
C
17:00 –
18:00
18:00 –
19:30
D
17:00 –
18:00
18:00 –
19:30
VELD2
A
17:00 –
18:00
18:00 –
19:15
19:15 –
20:15
B
17:00 –
18:00
18:00 –
19:15
19:15 –
20:15
C
17:00 –
18:00
18:00 –
19:15
19:15 –
20:15
D
17:00 –
18:00
18:00 –
19:15
19:15 –
20:15
VELD3
A
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
19:30
B
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
19:30
C
17:30 –
18:30
18:30 –
19:30
D
17:30 –
18:30
18:30 –
19:30
Woensdag
VELD1
A
14:30 –
15:30
15:30 –
16:30
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:45 –
20:15
B
15:30 –
16:30
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:45 –
20:15
C
15:30 –
16:30
17:00 –
18:00
D
15:30 –
16:30
17:00 –
18:00
VELD2
A
18:15 –
19:45
B
18:15 –
19:45
C
18:15 –
19:45
D
18:15 –
19:45
Donderdag
VELD1
A
18:15 –
19:15
D01
19:15 –
20:15
B
18:15 –
19:15
D01
19:15 –
20:15
C
17:45 –
19:15
D01
19:15 –
20:15
D
17:45 –
19:15
D01
19:15 –
20:15
VELD2
A
17:45 –
19:15
H01
19:15 –
20:15
Menno de Groot
B
17:45 –
19:15
H01
19:15 –
20:15
Menno de Groot
C
17:45 –
19:15
H01
19:15 –
20:15
Menno de Groot
D
17:45 –
19:15
H01
19:15 –
20:15
Menno de Groot
VELD3
A
17:15 –
18:15
18:15 –
19:15
19:15 –
20:15
B
17:15 –
18:15
18:15 –
19:15
19:15 –
20:15
C
17:15 –
18:15
18:15 –
19:15
D
17:15 –
18:15
18:15 –
19:15
Vrijdag
VELD1
A
KEEPER
16:00 –
17:00
16:45 –
17:45
18:00 –
19:00
19:15 –
20:15
B
KEEPER
16:00 –
17:00
16:45 –
17:45
18:00 –
19:00
19:15 –
20:15
C
KEEPER
16:00 –
17:00
16:45 –
17:45
18:00 –
19:00
19:15 –
20:15
D
KEEPER
16:00 –
17:00
16:45 –
17:45
19:15 –
20:15
VELD2
A
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
B
17:00 –
18:00
18:15 –
19:45
VELD3
A
17:00 –
18:00
18:15 –
19:15
B
17:00 –
18:00
18:15 –
19:15
C
17:00 –
18:00