Meisjes D3
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
HDM MO12-9
5
Voorhout MO12-2
4
Alecto MO12-3
5
Kieviten MO12-3
3
Leiden MO12-6
4
Catwijck MO12-3
Zaterdag 16 maart
10
Kieviten MO12-3
1
HDM MO12-9
3
Leiden MO12-6
3
Alecto MO12-3
2
Voorhout MO12-2
3
Catwijck MO12-3
Zaterdag 9 maart
4
Voorhout MO12-2
2
Kieviten MO12-3
2
Catwijck MO12-3
5
Alecto MO12-3
2
HDM MO12-9
4
Leiden MO12-6
Zaterdag 2 maart
11
Alecto MO12-3
0
HDM MO12-9
2
Leiden MO12-6
3
Voorhout MO12-2
5
Kieviten MO12-3
1
Catwijck MO12-3
Wedstrijdschema
MO12-3
Leiden MO12-6
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1306909
Scheidsrechters: Aline Smit
Catwijck MO12-3
MO12-3
Uit
13-04-2024
10:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1306914
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO12-3
Voorhout MO12-2
Thuis
20-04-2024
Nr. 1306915
hdm MO12-9
MO12-3
Uit
25-05-2024
Nr. 1306919
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
MO12-3
Alecto MO12-3
Thuis
01-06-2024
Nr. 1306921
Leiden MO12-6
MO12-3
Uit
08-06-2024
Nr. 1306924
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kieviten MO12-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 22 | 10 | 0 | 9 |
2. | Voorhout MO12-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 11 | 0 | 9 |
3. | Alecto MO12-3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 23 | 10 | 0 | 7 |
4. | Catwijck MO12-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 15 | 0 | 6 |
5. | Leiden MO12-6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 12 | 12 | 0 | 4 |
6. | HDM MO12-9 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 30 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS MO12-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 40 | 2 | 0 | 15 |
2. | Craeyenhout MO12-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 8 | 0 | 12 |
3. | Kieviten MO12-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 | 12 | 0 | 9 |
4. | HDM MO12-9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 12 | 0 | 4 |
5. | Wateringse veld MO12-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 35 | 0 | 3 |
6. | Klein Zwitserland MO12-9 | 5 | 0 | 1 | 4 | 9 | 27 | 0 | 1 |
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
16:45
-
17:45
Veld 1 (CD)
Menno de Groot/Willem Holleman
di
16:45
-
17:45
Veld 2 (ABCD)
Menno de Groot/Willem Holleman
do
16:30
-
17:45
Veld 3 (ABCD)
Menno de Groot/Willem Holleman
do
16:30
-
17:45
Veld 1 (CD)
Menno de Groot/Willem Holleman
do
16:30
-
17:45
Veld 2 (AB)
Menno de Groot/Willem Holleman
Team resultaten
HDM M | Voorh | Leide | Kievi | Catwi | Alect | |
HDM MO12-9 | 4 - 5 | 2 - 4 | ||||
Voorhout MO12-2 | 4 - 2 | 2 - 3 | ||||
Leiden MO12-6 | 2 - 3 | 3 - 4 | 3 - 3 | |||
Kieviten MO12-3 | 10 - 1 | 5 - 1 | ||||
Catwijck MO12-3 | 2 - 5 | |||||
Alecto MO12-3 | 11 - 0 | 4 - 5 |
HDM M | Water | HDS M | Klein | Kievi | Craey | |
HDM MO12-9 | 8 - 0 | 0 - 2 | ||||
Wateringse veld MO12-3 | 0 - 14 | 3 - 2 | 0 - 6 | |||
HDS MO12-4 | 4 - 0 | 7 - 0 | ||||
Klein Zwitserland MO12-9 | 3 - 3 | 2 - 9 | ||||
Kieviten MO12-3 | 3 - 0 | 5 - 0 | 7 - 0 | |||
Craeyenhout MO12-5 | 0 - 6 | 5 - 2 | 5 - 0 |