Meisjes D5

6e in poule Meisjes D najaarscompetitie 4e klasse C
4e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
4
Kieviten MD5
6
Westland MD3
Ypenburg MD4
Cartouche MD5
0
Leiden MD7
2
Catwijck MD3
Zaterdag 20 november
3
Cartouche MD5
2
Kieviten MD5
8
Westland MD3
3
Leiden MD7
0
Catwijck MD3
1
Ypenburg MD4
Zaterdag 13 november
2
Ypenburg MD4
7
Westland MD3
2
Cartouche MD5
9
Catwijck MD3
1
Leiden MD7
0
Kieviten MD5
Zaterdag 6 november
4
Kieviten MD5
5
Catwijck MD3
0
Leiden MD7
4
Ypenburg MD4
2
Westland MD3
4
Cartouche MD5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MD35401209012
2.Westland MD35302251709
3.Ypenburg MD44211101007
4.Cartouche MD54211101407
5.Leiden MD7511351504
6.Kieviten MD55014131801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MD65500356015
2.Cartouche MD65311196010
3.Craeyenhout MD55311134010
4.Kieviten MD55203161206
5.HGC MD5510481703
6.Klein Zwitserland MD11500524800

Spelers (14)

Trainingen

di
17:00
-
18:00
Veld 2 (AB)
Jilles Hooft
do
17:00
-
18:00
Veld 1 (AB)
Jilles Hooft
Volledig schema

Team resultaten

HDM MYpenbWestlLeideKieviCatwiCarto
HDM MD10
Ypenburg MD42 - 73 - 3 -
Westland MD38 - 32 - 4
Leiden MD70 - 41 - 00 - 2
Kieviten MD54 - 64 - 5
Catwijck MD30 - 14 - 2
Cartouche MD51 - 13 - 22 - 9
KleinHDM MKieviHGC MCraeyCarto
Klein Zwitserland MD110 - 80 - 9
HDM MD615 - 07 - 16 - 1
Kieviten MD510 - 03 - 01 - 2
HGC MD56 - 20 - 4
Craeyenhout MD51 - 22 - 10 - 0
Cartouche MD63 - 53 - 1