Meisjes D4

4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 3e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
4
HDM MD5
0
Cartouche MD6
1
Voorhout MD2
0
Kieviten MD4
5
Leiden MD4
2
Klein Zwitserland MD8
Zaterdag 20 november
Klein Zwitserland MD8
Voorhout MD2
0
Kieviten MD4
7
HDM MD5
0
Cartouche MD6
5
Leiden MD4
Zaterdag 13 november
5
Kieviten MD4
1
Klein Zwitserland MD8
2
Voorhout MD2
9
Cartouche MD6
1
Leiden MD4
2
HDM MD5
Zaterdag 6 november
2
Cartouche MD6
1
Kieviten MD4
7
HDM MD5
0
Klein Zwitserland MD8
6
Leiden MD4
1
Voorhout MD2

Wedstrijdschema

Voorhout MD2
MD4
Uit
04-12-2021 00:00
Nr. 672228
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT

Poule stand (4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 3e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MD55500332015
2.Leiden MD45401255012
3.Cartouche MD65302121209
4.Kieviten MD4510461903
5.Voorhout MD2410352803
6.Klein Zwitserland MD8400431800

Teambegeleiders (4)

Spelers (14)

Trainingen

ma
16:30
-
17:30
Veld 1 (CD)
Yanik Buitink
wo
16:30
-
17:30
Veld 1 (CD)
YMenno de Groot
Volledig schema

Team resultaten

VoorhHDM MLeideKleinKieviCarto
Voorhout MD21 - 131 - 02 - 9
HDM MD57 - 04 - 0
Leiden MD46 - 11 - 25 - 2
Klein Zwitserland MD8 - 0 - 1
Kieviten MD40 - 70 - 85 - 1
Cartouche MD60 - 52 - 1