Meisjes D2

4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 2e klasse E
1e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
1
Leiden MD5
8
Alecto MD2
Zaterdag 27 november
4
Alecto MD2
7
Alphen MD2
2
Forescate MD2
0
Leiden MD5
0
Kieviten MD2
4
Klein Zwitserland MD4
Zaterdag 20 november
0
Alphen MD2
2
Kieviten MD2
5
Klein Zwitserland MD4
0
Forescate MD2
Leiden MD5
Alecto MD2
Zaterdag 13 november
8
Alphen MD2
2
Leiden MD5
7
Alecto MD2
3
Klein Zwitserland MD4
1
Forescate MD2
3
Kieviten MD2
Zondag 7 november
1
Klein Zwitserland MD4
1
Alphen MD2
Zaterdag 6 november
2
Kieviten MD2
4
Leiden MD5
3
Forescate MD2
9
Alecto MD2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto MD254013415012
2.Alphen MD25311229010
3.Klein Zwitserland MD45311189010
4.Kieviten MD2520381506
5.Leiden MD5510482503
6.Forescate MD2510462303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MD25410153013
2.Craeyenhout MD453112111010
3.Leiden MD45311104010
4.Cartouche MD45122121005
5.Klein Zwitserland MD7511361904
6.HGC MD4500521900

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
Florentine Egelie
wo
17:30
-
18:30
Veld 1 (AB)
Florentine Egelie
Volledig schema

Team resultaten

LeideKleinKieviForesAlpheAlect
Leiden MD51 - 5 -
Klein Zwitserland MD45 - 01 - 1
Kieviten MD22 - 40 - 4
Forescate MD22 - 01 - 33 - 9
Alphen MD28 - 20 - 26 - 0
Alecto MD27 - 36 - 14 - 7
LeideKleinKieviHGC MCraeyCarto
Leiden MD44 - 10 - 1
Klein Zwitserland MD70 - 51 - 7
Kieviten MD22 - 24 - 01 - 0
HGC MD40 - 31 - 21 - 3
Craeyenhout MD47 - 06 - 6
Cartouche MD40 - 12 - 24 - 0