Meisjes C4

4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
Alecto MC4
Noordwijk MC4
1
HGC MC6
2
Alkemade MC1
6
Kieviten MC4
0
Leiden MC8
Zaterdag 20 november
1
Leiden MC8
3
HGC MC6
2
Noordwijk MC4
1
Kieviten MC4
3
Alkemade MC1
2
Alecto MC4
Zaterdag 13 november
8
HGC MC6
2
Kieviten MC4
0
Noordwijk MC4
5
Alkemade MC1
3
Alecto MC4
0
Leiden MC8
Zaterdag 6 november
1
Leiden MC8
0
Noordwijk MC4
3
HGC MC6
1
Alecto MC4
1
Kieviten MC4
10
Alkemade MC1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkemade MC15500244015
2.HGC MC65401206012
3.Alecto MC44112101004
4.Kieviten MC45113142404
5.Noordwijk MC4410321203
6.Leiden MC8510421603

Teambegeleiders (4)

Spelers (13)

Trainingen

di
18:45
-
19:45
Veld 1 (CD)
Amber Lagerberg
do
18:30
-
19:30
Veld 3 (CD)
Amber Lagerberg
Volledig schema

Team resultaten

HGC MNoordLeideKieviAlkemAlect
HGC MC68 - 21 - 23 - 1
Noordwijk MC40 - 52 - 10 - 5
Leiden MC81 - 31 - 0
Kieviten MC46 - 01 - 10
Alkemade MC14 - 03 - 2
Alecto MC4 - 3 - 04 - 4