Meisjes C3

4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse E
6e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
0
Forescate MC5
7
HDM MC8
3
Kieviten MC3
2
HGC MC5
0
Leiden MC7
3
Alphen MC4
Zaterdag 20 november
4
Alphen MC4
2
Kieviten MC3
3
HDM MC8
2
Leiden MC7
6
HGC MC5
2
Forescate MC5
Zaterdag 13 november
1
Leiden MC7
4
HGC MC5
0
Alphen MC4
1
HDM MC8
3
Forescate MC5
2
Kieviten MC3
Zaterdag 6 november
2
Kieviten MC3
5
HDM MC8
0
HGC MC5
4
Alphen MC4
3
Forescate MC5
4
Leiden MC7

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MC45401164012
2.HDM MC85401187012
3.HGC MC55302151209
4.Kieviten MC35113131804
5.Leiden MC75113111704
6.Forescate MC5510492403
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MC45410364013
2.HGC MC95410252013
3.HDS MC45212182107
4.Voorhout MC25122131305
5.Rijswijk MC35113102204
6.Kieviten MC3500524200

Spelers (13)

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld 3 (CD)
Laura Groenenwoud
wo
17:15
-
18:15
Veld 1 (CD)
Laura Groenenwoud
Volledig schema

Team resultaten

HDM MLeideKieviHGC MForesAlphe
HDM MC83 - 22 - 3
Leiden MC74 - 41 - 40 - 3
Kieviten MC32 - 53 - 2
HGC MC56 - 20 - 4
Forescate MC50 - 73 - 43 - 2
Alphen MC40 - 14 - 25 - 1
HGC MHDS MVoorhRijswKleinKievi
HGC MC97 - 10 - 0
HDS MC43 - 31 - 11
Voorhout MC21 - 21 - 66 - 0
Rijswijk MC30 - 90 - 62 - 2
Klein Zwitserland MC43 - 2 -
Kieviten MC30 - 70 - 72 - 6