Meisjes C1

5e in poule Meisjes C najaarscompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
4
Roomburg MC1
2
Kieviten MC1
0
Leiden MC2
5
Forescate MC1
3
Alecto MC1
1
Catwijck MC1
Zaterdag 20 november
2
Catwijck MC1
0
Leiden MC2
1
Kieviten MC1
3
Alecto MC1
2
Forescate MC1
0
Roomburg MC1
Zaterdag 13 november
0
Leiden MC2
1
Alecto MC1
3
Roomburg MC1
1
Catwijck MC1
1
Kieviten MC1
3
Forescate MC1
Zaterdag 6 november
4
Alecto MC1
2
Forescate MC1
2
Catwijck MC1
0
Kieviten MC1
0
Leiden MC2
3
Roomburg MC1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Meisjes C najaarscompetitie 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto MC15500134015
2.Forescate MC15401176012
3.Roomburg MC1530210709
4.Catwijck MC1520371106
5.Kieviten MC1510481303
6.Leiden MC2500511500

Spelers (13)

Trainingen

di
17:15
-
18:45
Veld 1 (AB)
Michiel Cosijn
do
17:15
-
18:45
Veld 2 (CD)
Michiel Cosijn
Volledig schema

Team resultaten

RoombLeideKieviForesCatwiAlect
Roomburg MC14 - 23 - 10 - 2
Leiden MC20 - 30 - 50 - 1
Kieviten MC14 - 11 - 31 - 3
Forescate MC12 - 05 - 1
Catwijck MC12 - 02 - 0
Alecto MC14 - 23 - 1