Meisjes C1

1e in poule Meisjes C Zomercompetitie 1e klasse A
4e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 12 juni
3
Alphen MC2
3
Alecto MC2

Wedstrijdschema

MC1
Alphen MC2
Thuis
19-06-2021 00:00
Nr. 501334
Alecto MC2
MC1
Uit
26-06-2021 00:00
Nr. 501336

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MC111005003
2.Alecto MC210103301
3.Alphen MC210103301
4.Catwijck MC110010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoeksche Waard MC1531196010
2.IJssel MC1531179010
3.Catwijck MC1522113508
4.Kieviten MC15212131007
5.Leonidas MC2520391206
6.Spijkenisse MC1501441301

Teambegeleiders (3)

Trainingen

di
18:00
-
19:30
Veld 1 (AB)
Elise van Pijlen
do
18:00
-
19:30
Veld 2 (CD)
Elise
Volledig schema

Team resultaten

KieviCatwiAlpheAlect
Kieviten MC1
Catwijck MC1
Alphen MC23 - 3
Alecto MC2
IJsseSpijkLeoniKieviHoeksCatwi
IJssel MC11 - 12 - 1
Spijkenisse MC12 - 31 - 4
Leonidas MC20 - 24 - 02 - 3
Kieviten MC16 - 01 - 3
Hoeksche Waard MC11 - 01 - 1
Catwijck MC11 - 24 - 05 - 0