Meisjes B4

3e in poule Meisjes B Zomercompetitie 6e klasse A
3e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 12 juni
1
Kieviten MB4
4
Alphen MB7

Wedstrijdschema

Noordwijk MB5
MB4
Uit
19-06-2021 13:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 501639
MB4
Ypenburg MB7
Thuis
26-06-2021 00:00
Nr. 501638

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ypenburg MB711009103
2.Alphen MB711004103
3.Kieviten MB410011400
4.Noordwijk MB510011900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MB115311144010
2.Alecto MB55302121109
3.Kieviten MB4522113708
4.Forescate MB7421111707
5.Roomburg MB651226905
6.Noordwijk MB5400432100

Teambegeleiders (3)

Spelers (13)

Trainingen

di
19:30
-
20:30
Veld 3 (AB)
Michiel Cosijn
vr
19:15
-
20:15
Veld 1 (AB)
Elise
Volledig schema

Team resultaten

YpenbNoordAlpheKievi
Ypenburg MB7
Noordwijk MB5
Alphen MB7
Kieviten MB41 - 4
KleinRoombNoordForesAlectKievi
Klein Zwitserland MB114 - 04 - 0
Roomburg MB60 - 00 - 4
Noordwijk MB5
Forescate MB75 - 1
Alecto MB53 - 14 - 0
Kieviten MB41 - 12 - 2