Meisjes B4

6e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
1
HGC MB6
1
HDM MB6
2
Pijnacker MB5
2
Zoetermeer MB6
1
Kieviten MB4
2
Leiden MB8
Zaterdag 20 november
4
HDM MB6
3
Pijnacker MB5
1
Zoetermeer MB6
0
Kieviten MB4
5
Leiden MB8
3
HGC MB6
Zaterdag 13 november
4
HGC MB6
1
Kieviten MB4
2
Pijnacker MB5
5
Leiden MB8
2
Zoetermeer MB6
1
HDM MB6
Zaterdag 6 november
1
HGC MB6
9
Pijnacker MB5
4
Leiden MB8
2
Zoetermeer MB6
2
Kieviten MB4
1
HDM MB6

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MB85500189015
2.Zoetermeer MB65221111108
3.Pijnacker MB55212211307
4.HGC MB65122132005
5.HDM MB6511381004
6.Kieviten MB4510451303

Teambegeleiders (4)

Spelers (13)

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Veld 3 (AB)
Floor van Delft
do
19:30
-
20:30
Veld 2 (CD)
Menno de Groot
Volledig schema

Team resultaten

PijnaCartoZoeteHGC MLeideHDM MKievi
Pijnacker MB52 - 22 - 55 - 1
Cartouche MB7
Zoetermeer MB64 - 42 - 11 - 0
HGC MB61 - 91 - 14 - 1
Leiden MB84 - 25 - 3
HDM MB64 - 31 - 2
Kieviten MB41 - 22 - 1