Meisjes B1

6e in poule Meisjes B najaarscompetitie 1e klasse A
1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
Klein Zwitserland MB3
Kieviten MB1
4
Craeyenhout MB2
2
Cartouche MB2
2
Rijswijk MB1
3
HDS MB1
Zaterdag 20 november
0
Cartouche MB2
1
Klein Zwitserland MB3
0
Kieviten MB1
8
Rijswijk MB1
2
HDS MB1
2
Craeyenhout MB2
Zondag 14 november
0
Klein Zwitserland MB3
1
Craeyenhout MB2
Zaterdag 13 november
2
HDS MB1
1
Kieviten MB1
1
Rijswijk MB1
0
Cartouche MB2
Zaterdag 6 november
2
Craeyenhout MB2
1
Kieviten MB1
1
Klein Zwitserland MB3
6
Rijswijk MB1
3
Cartouche MB2
2
HDS MB1

Wedstrijdschema

Klein Zwitserland MB3
MB1
Uit
04-12-2021 14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 672304
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB25410116013
2.Rijswijk MB1530218609
3.HDS MB15221121108
4.Cartouche MB252037906
5.Klein Zwitserland MB3411251004
6.Kieviten MB1400431400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MB15410143013
2.Forescate MB25311147010
3.Leiden MB352309509
4.HDM MB4520352006
5.Ypenburg MB251138704
6.Zoetermeer MB350051900

Spelers (15)

Trainingen

di
18:00
-
19:30
Veld 1 (CD)
Elise van Pijlen
do
18:00
-
19:30
Veld 2 (AB)
Elise van Pijlen
Volledig schema

Team resultaten

HDS MRijswKleinKieviCraeyCarto
HDS MB13 - 32 - 12 - 2
Rijswijk MB12 - 31 - 21 - 0
Klein Zwitserland MB31 - 6 - 0 - 1
Kieviten MB10 - 81 - 2
Craeyenhout MB22 - 14 - 2
Cartouche MB23 - 20 - 1
YpenbHDM MZoeteLeideKieviFores
Ypenburg MB21 - 24 - 00 - 1
HDM MB41 - 00 - 31 - 9
Zoetermeer MB30 - 10 - 1
Leiden MB32 - 22 - 11 - 1
Kieviten MB17 - 14 - 1
Forescate MB22 - 11 - 1