Meisjes A3

5e in poule Meisjes A regulier 5e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
6
Noordwijk MA4
1
Roomburg MA5
4
Pijnacker MA5
0
HGC MA4
1
Kieviten MA3
2
Zoetermeer MA6
3
Leiden MA7
3
Forescate MA5
Zaterdag 20 november
2
Roomburg MA5
1
Forescate MA5
4
HGC MA4
1
Kieviten MA3
2
Zoetermeer MA6
1
Leiden MA7
0
Noordwijk MA4
2
Pijnacker MA5
Zaterdag 13 november
1
Leiden MA7
0
HGC MA4
0
Forescate MA5
9
Zoetermeer MA6
3
Kieviten MA3
2
Noordwijk MA4
3
Pijnacker MA5
0
Roomburg MA5
Zaterdag 6 november
1
Roomburg MA5
3
Zoetermeer MA6
4
HGC MA4
0
Forescate MA5
1
Noordwijk MA4
3
Leiden MA7
3
Pijnacker MA5
0
Kieviten MA3

Wedstrijdschema

Forescate MA5
MA3
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 593551
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
MA3
Leiden MA7
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 593554
Roomburg MA5
MA3
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 593561
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
MA3
Pijnacker MA5
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 593562
Noordwijk MA4
MA3
Uit
09-04-2022 00:00
Nr. 593568
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH
MA3
HGC MA4
Thuis
23-04-2022 00:00
Nr. 593572
Zoetermeer MA6
MA3
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 593577
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
MA3
Forescate MA5
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 593578
Leiden MA7
MA3
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 593585
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST

Poule stand (5e in poule Meisjes A regulier 5e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker MA55500141015
2.Zoetermeer MA65401176012
3.HGC MA4530211709
4.Leiden MA752129807
5.Kieviten MA3511371304
6.Roomburg MA5511361504
7.Forescate MA5511382104
8.Noordwijk MA45104121303

Spelers (17)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 2 (CD)
Menno 1xp week
do
19:30
-
20:30
Veld 2 (CD)
veld vrij geen tr
Volledig schema

Team resultaten

RoombNoordPijnaZoeteHGC MLeideKieviFores
Roomburg MA51 - 32 - 1
Noordwijk MA46 - 10 - 21 - 3
Pijnacker MA53 - 04 - 03 - 0
Zoetermeer MA61 - 32 - 1
HGC MA44 - 14 - 0
Leiden MA71 - 21 - 03 - 3
Kieviten MA32 - 23 - 21 - 2
Forescate MA54 - 30 - 9