Meisjes A3

5e in poule Meisjes A regulier 5e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Forescate MA5
MA3
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 593551
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
MA3
Leiden MA7
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 593554
Roomburg MA5
MA3
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 593561
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
MA3
Pijnacker MA5
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 593562
Noordwijk MA4
MA3
Uit
09-04-2022 00:00
Nr. 593568
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH
MA3
HGC MA4
Thuis
23-04-2022 00:00
Nr. 593572
Zoetermeer MA6
MA3
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 593577
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
MA3
Forescate MA5
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 593578
Leiden MA7
MA3
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 593585
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST

Poule stand (5e in poule Meisjes A regulier 5e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker MA55500141015
2.Zoetermeer MA65401176012
3.HGC MA4530211709
4.Leiden MA752129807
5.Kieviten MA3511371304
6.Roomburg MA5511361504
7.Forescate MA5511382104
8.Noordwijk MA45104121303

Teambegeleiders (4)

Spelers (17)

Trainingen

wo
18:30
-
19:45
Veld 1 (CD)
Menno de Groot
do
18:15
-
19:45
Veld 1 (CD)
Menno de Groot
Volledig schema

Team resultaten

RoombNoordPijnaZoeteHGC MLeideKieviFores
Roomburg MA51 - 32 - 1
Noordwijk MA46 - 10 - 21 - 3
Pijnacker MA53 - 04 - 03 - 0
Zoetermeer MA61 - 32 - 1
HGC MA44 - 14 - 0
Leiden MA71 - 21 - 03 - 3
Kieviten MA32 - 23 - 21 - 2
Forescate MA54 - 30 - 9