Meisjes A2

1e in poule Meisjes A regulier 4e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
Forescate MA6
Pijnacker MA4
Zaterdag 27 november
1
HDM MA5
2
Kieviten MA2
7
Forescate MA6
0
Catwijck MA3
2
Alphen MA3
1
Klein Zwitserland MA4
Zaterdag 20 november
0
Catwijck MA3
2
Alphen MA3
2
Kieviten MA2
1
Forescate MA6
0
Pijnacker MA4
0
Klein Zwitserland MA4
Zaterdag 13 november
4
HDM MA5
2
Pijnacker MA4
4
Klein Zwitserland MA4
0
Catwijck MA3
2
Alphen MA3
2
Kieviten MA2
Zaterdag 6 november
2
HDM MA5
1
Forescate MA6
3
Kieviten MA2
2
Klein Zwitserland MA4
4
Pijnacker MA4
1
Catwijck MA3

Wedstrijdschema

Pijnacker MA4
MA2
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 591134
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
MA2
Catwijck MA3
Thuis
26-03-2022 00:00
Nr. 591135
Klein Zwitserland MA4
MA2
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 591142
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
MA2
Alphen MA3
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 591144
Forescate MA6
MA2
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 591147
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
MA2
hdm MA5
Thuis
14-05-2022 00:00
Nr. 591149
MA2
Pijnacker MA4
Thuis
28-05-2022 00:00
Nr. 591155

Poule stand (1e in poule Meisjes A regulier 4e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MA25410166013
2.Alphen MA34310103010
3.HDM MA542027906
4.Klein Zwitserland MA441127504
5.Pijnacker MA431116504
6.Forescate MA631029403
7.Catwijck MA3500512400

Trainingen

ma
19:00
-
20:00
Veld 1 (CD)
Willem Holleman
do
19:30
-
20:30
Veld 3 (AB)
Willen Holleman
Volledig schema

Team resultaten

PijnaForesCatwiHDM MKleinKieviAlphe
Pijnacker MA44 - 10 - 0
Forescate MA6 - 7 - 0
Catwijck MA30 - 70 - 2
HDM MA54 - 22 - 11 - 2
Klein Zwitserland MA44 - 0
Kieviten MA22 - 13 - 2
Alphen MA34 - 02 - 12 - 2