Meisjes A1

2e in poule Meisjes A regulier 2e klasse A
2e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
2
Cartouche MA3
0
Leiden MA3
4
Westland MA2
1
Kieviten MA1
4
Rijswijk MA2
1
HDS MA2
Bleiswijk MA1
Wateringse veld MA1
Zaterdag 20 november
8
Wateringse veld MA1
1
Leiden MA3
1
Bleiswijk MA1
1
Westland MA2
3
Kieviten MA1
2
Rijswijk MA2
3
HDS MA2
1
Cartouche MA3
Zaterdag 13 november
1
Rijswijk MA2
1
Bleiswijk MA1
0
Cartouche MA3
5
Kieviten MA1
1
Westland MA2
1
Wateringse veld MA1
2
Leiden MA3
5
HDS MA2
Zaterdag 6 november
1
Wateringse veld MA1
1
HDS MA2
5
Bleiswijk MA1
0
Cartouche MA3
6
Kieviten MA1
3
Leiden MA3
2
Westland MA2
4
Rijswijk MA2

Wedstrijdschema

MA1
Bleiswijk MA1
Thuis
12-03-2022 00:00
Nr. 592514
Wateringse veld MA1
MA1
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 592519
Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE
MA1
HDS MA2
Thuis
26-03-2022 00:00
Nr. 592521
Leiden MA3
MA1
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 592526
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
MA1
Cartouche MA3
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 592532
Rijswijk MA2
MA1
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 592534
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
MA1
Westland MA2
Thuis
14-05-2022 00:00
Nr. 592537
Bleiswijk MA1
MA1
Uit
21-05-2022 00:00
Nr. 592540
Locatie: Sportp. Merenveld, BLEISWIJK
MA1
Wateringse veld MA1
Thuis
28-05-2022 00:00
Nr. 592546

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS MA253111411010
2.Kieviten MA15302181309
3.Wateringse veld MA1422016308
4.Bleiswijk MA142209308
5.Westland MA2522112808
6.Rijswijk MA25212111307
7.Cartouche MA3510441703
8.Leiden MA3500572300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld MA15410255013
2.Kieviten MA15401239012
3.HDS MA25212111307
4.Klein Zwitserland MA75212111607
5.HDM MA6510481503
6.Catwijck MA2501442401

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Veld 2 (CD)
Tom de Gruiter
wo
18:30
-
20:00
Veld 1 (AB)
Tom de Gruiter
Volledig schema

Team resultaten

WaterRijswHDS MBleisWestlLeideKieviCarto
Wateringse veld MA11 - 18 - 1
Rijswijk MA20 - 64 - 11 - 1
HDS MA24 - 33 - 1
Bleiswijk MA1 - 1 - 15 - 0
Westland MA21 - 12 - 44 - 1
Leiden MA32 - 51 - 2
Kieviten MA13 - 26 - 3
Cartouche MA31 - 42 - 00 - 5
WaterKleinHDS MHDM MKieviCatwi
Wateringse veld MA16 - 11 - 15 - 0
Klein Zwitserland MA73 - 5
HDS MA22 - 34 - 23 - 1
HDM MA61 - 20 - 45 - 0
Kieviten MA13 - 46 - 1
Catwijck MA20 - 92 - 21 - 5