Jongens D2
4e in poule Zuid-Holland - A
2e in poule Zuid-Holland - B
3e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
4
HDS JO12-3
1
Kieviten JO12-2
2
Cartouche JO12-4
1
Klein Zwitserland JO12-5
2
Ypenburg JO12-1
0
Schiedam JO12-2
Wedstrijdschema
JO12-2
Klein Zwitserland JO12-5
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1303530
JO12-2
Ypenburg JO12-1
Thuis
01-06-2024
Nr. 1303533
Schiedam JO12-2
JO12-2
Uit
08-06-2024
09:00
Glasdesign - Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1303536
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ypenburg JO12-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 22 | 12 | 0 | 18 |
2. | HDS JO12-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 21 | 12 | 0 | 15 |
3. | Cartouche JO12-4 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | 12 | 0 | 10 |
4. | Kieviten JO12-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 14 | 20 | 0 | 7 |
5. | Schiedam JO12-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | 16 | 0 | 6 |
6. | Klein Zwitserland JO12-5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 | 18 | 0 | 5 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Cartouche JO12-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 28 | 6 | 0 | 13 |
2. | Kieviten JO12-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 22 | 6 | 0 | 13 |
3. | Roomburg JO12-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 18 | 20 | 0 | 6 |
4. | Leiden JO12-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 12 | 24 | 0 | 4 |
5. | Forescate JO12-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 25 | 0 | 4 |
6. | Ring Pass Delft JO12-3 | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 14 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS JO12-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 19 | 7 | 0 | 11 |
2. | Klein Zwitserland JO12-5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 15 | 8 | 0 | 11 |
3. | Kieviten JO12-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 31 | 10 | 0 | 10 |
4. | Ring Pass Delft JO12-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 11 | 0 | 5 |
5. | HDM JO12-6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 25 | 0 | 3 |
6. | HGC JO12-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 24 | 0 | 1 |
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
16:00
-
17:00
Veld 1 (CD)
Olivier Buitink/Menno de Groot
wo
13:30
-
14:30
Veld 1 (AB)
Olivier Buitink
Team resultaten
Schie | HDS J | Ypenb | Klein | Kievi | Carto | |
Schiedam JO12-2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 4 - 0 | |||
HDS JO12-3 | 3 - 1 | 4 - 1 | 5 - 1 | |||
Ypenburg JO12-1 | 2 - 0 | 5 - 3 | 4 - 2 | 4 - 1 | ||
Klein Zwitserland JO12-5 | 1 - 2 | 4 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||
Kieviten JO12-2 | 6 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | |||
Cartouche JO12-4 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 5 - 0 |
Roomb | Ring | Leide | Kievi | Fores | Carto | |
Roomburg JO12-4 | 3 - 2 | 2 - 4 | 7 - 3 | |||
Ring Pass Delft JO12-3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 4 | |||
Leiden JO12-3 | 7 - 3 | 1 - 8 | ||||
Kieviten JO12-2 | 4 - 1 | 2 - 2 | ||||
Forescate JO12-3 | 4 - 2 | 0 - 4 | ||||
Cartouche JO12-4 | 4 - 3 | 7 - 0 | 11 - 1 |
HDM J | HDS J | Ring | Klein | Kievi | HGC J | |
HDM JO12-6 | 2 - 5 | 1 - 11 | 2 - 1 | |||
HDS JO12-2 | 3 - 1 | 8 - 1 | ||||
Ring Pass Delft JO12-3 | 5 - 0 | 2 - 2 | ||||
Klein Zwitserland JO12-5 | 3 - 1 | 2 - 2 | 4 - 0 | |||
Kieviten JO12-2 | 1 - 1 | 6 - 2 | 3 - 4 | |||
HGC JO12-3 | 0 - 0 | 2 - 10 |