JD03

5e in poule Jongens D najaarscompetitie 4e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
0
Klein Zwitserland JD6
7
Noordwijk JD2
1
Kieviten JD3
3
Forescate JD4
1
Alphen JD3
3
Leiden JD5
Zaterdag 20 november
5
Noordwijk JD2
0
Kieviten JD3
5
Forescate JD4
1
Alphen JD3
1
Leiden JD5
1
Klein Zwitserland JD6
Zaterdag 13 november
2
Alphen JD3
1
Noordwijk JD2
1
Leiden JD5
2
Forescate JD4
8
Kieviten JD3
5
Klein Zwitserland JD6
Zaterdag 6 november
2
Noordwijk JD2
1
Leiden JD5
1
Klein Zwitserland JD6
8
Forescate JD4
1
Kieviten JD3
4
Alphen JD3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Jongens D najaarscompetitie 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate JD45500226015
2.Noordwijk JD2530217709
3.Alphen JD35302101109
4.Leiden JD5521218807
5.Kieviten JD35104122903
6.Klein Zwitserland JD6501482601

Teambegeleiders (4)

Spelers (13)

Trainingen

di
17:00
-
18:00
Veld 1 (CD)
Yanik Buitink
do
17:00
-
18:00
Veld 1 (CD)
Yanik Buitink
Volledig schema

Team resultaten

KieviForesAlpheNoordLeideKlein
Kieviten JD31 - 31 - 48 - 5
Forescate JD45 - 14 - 2
Alphen JD32 - 11 - 32 - 1
Noordwijk JD25 - 02 - 1
Leiden JD512 - 21 - 21 - 1
Klein Zwitserland JD61 - 80 - 7