Jongens D2

6e in poule Jongens D najaarscompetitie 2e klasse B
6e in poule Jongens D voorcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
3
HDM JD4
1
HGC JD2
0
Cartouche JD4
3
Alphen JD2
9
Zoetermeer JD2
0
Kieviten JD2
Zaterdag 20 november
1
Alphen JD2
3
Zoetermeer JD2
1
Kieviten JD2
3
HDM JD4
2
HGC JD2
1
Cartouche JD4
Zaterdag 13 november
6
HDM JD4
2
Alphen JD2
8
Zoetermeer JD2
1
Cartouche JD4
2
HGC JD2
0
Kieviten JD2
Zaterdag 6 november
5
Cartouche JD4
0
Kieviten JD2
4
Alphen JD2
0
HGC JD2
0
Zoetermeer JD2
2
HDM JD4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM JD45500174015
2.Zoetermeer JD25401276012
3.Alphen JD25203121406
4.HGC JD2520371506
5.Cartouche JD4510471603
6.Kieviten JD2510462103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk JD15410347013
2.Forescate JD25230181009
3.Roomburg JD2421115807
4.Alphen JD25113121704
5.HGC JD2402241602
6.Kieviten JD2502353002

Trainingen

ma
16:30
-
17:30
Veld 2 (CD)
Menno de Groot
do
17:15
-
18:15
Veld 3 (CD)
Menno de Groot
Volledig schema

Team resultaten

HDM JZoeteKieviHGC JCartoAlphe
HDM JD43 - 13 - 06 - 2
Zoetermeer JD20 - 29 - 08 - 1
Kieviten JD21 - 35 - 2
HGC JD22 - 72 - 02 - 1
Cartouche JD45 - 00 - 3
Alphen JD21 - 34 - 0
RoombNoordKieviHGC JForesAlphe
Roomburg JD22 - 57 - 0
Noordwijk JD111 - 06 - 09 - 2
Kieviten JD23 - 31 - 1
HGC JD2 - 1 - 70 - 0
Forescate JD23 - 33 - 34 - 2
Alphen JD20 - 38 - 1