Jongens D1

1e in poule Jongens D najaarscompetitie 2e klasse A
6e in poule Jongens D voorcompetitie 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
0
Berkel-Rodenrijs JD3
6
Kieviten JD1
Zaterdag 27 november
8
Pijnacker JD1
1
HUDITO JD2
0
Rijswijk JD2
5
Kieviten JD1
1
Ypenburg JD2
2
Berkel-Rodenrijs JD3
Zaterdag 20 november
1
Kieviten JD1
0
Ypenburg JD2
3
HUDITO JD2
3
Rijswijk JD2
1
Berkel-Rodenrijs JD3
1
Pijnacker JD1
Zaterdag 13 november
1
Pijnacker JD1
8
Kieviten JD1
3
Ypenburg JD2
0
Rijswijk JD2
2
HUDITO JD2
6
Berkel-Rodenrijs JD3
Zaterdag 6 november
Rijswijk JD2
Berkel-Rodenrijs JD3
10
Kieviten JD1
0
HUDITO JD2
2
Pijnacker JD1
2
Ypenburg JD2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten JD16510301016
2.Berkel-Rodenrijs JD3522191008
3.Ypenburg JD252129707
4.Pijnacker JD15122131605
5.Rijswijk JD2411271204
6.HUDITO JD2501483001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg JD155003210015
2.Forescate JD153112511010
3.Cartouche JD25212121807
4.Klein Zwitserland JD25203181606
5.HDS JD15203171506
6.Kieviten JD1500584200

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

ma
16:30
-
17:30
Veld 2 (CD)
Lotte van Delft
wo
16:00
-
17:00
Veld 3 (AB)
Lotte van Delft
Volledig schema

Team resultaten

BerkeYpenbRijswPijnaKieviHUDIT
Berkel-Rodenrijs JD31 - 10 - 0
Ypenburg JD21 - 23 - 0
Rijswijk JD2 - 0 - 5
Pijnacker JD12 - 21 - 41 - 88 - 1
Kieviten JD11 - 010 - 0
HUDITO JD22 - 62 - 33 - 3
HDS JRoombKleinKieviForesCarto
HDS JD14 - 63 - 4
Roomburg JD14 - 012 - 14 - 3
Klein Zwitserland JD21 - 39 - 46 - 1
Kieviten JD11 - 51 - 13
Forescate JD13 - 24 - 2
Cartouche JD22 - 63 - 12 - 2