Jongens C2

6e in poule Jongens C najaarscompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
6
HDM JC5
1
Cartouche JC6
Alecto JC2
Kieviten JC2
4
Wateringse veld JC1
2
Leiden JC4
Zaterdag 20 november
1
Leiden JC4
6
Alecto JC2
2
Cartouche JC6
2
Wateringse veld JC1
1
Kieviten JC2
1
HDM JC5
Zaterdag 13 november
4
Alecto JC2
2
Wateringse veld JC1
3
Cartouche JC6
0
Kieviten JC2
0
HDM JC5
4
Leiden JC4
Zaterdag 6 november
2
Leiden JC4
3
Cartouche JC6
8
Alecto JC2
2
HDM JC5
5
Wateringse veld JC1
2
Kieviten JC2

Wedstrijdschema

Alecto JC2
JC2
Uit
04-12-2021 09:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 672298
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP

Poule stand (6e in poule Jongens C najaarscompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto JC24400235012
2.Wateringse veld JC153111511010
3.Cartouche JC6521291507
4.Leiden JC45203111406
5.HDM JC55113101604
6.Kieviten JC2401341101

Spelers (15)

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
Menno de Groot
do
18:30
-
19:30
Veld 1 (AB)
Menno de Groot
Volledig schema

Team resultaten

WaterHDM JLeideKieviCartoAlect
Wateringse veld JC14 - 25 - 2
HDM JC51 - 20 - 46 - 1
Leiden JC42 - 31 - 6
Kieviten JC21 - 11 - 2
Cartouche JC62 - 23 - 00 - 5
Alecto JC24 - 28 - 2 -