Jongens C1

1e in poule Jongens C najaarscompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
2
Leiden JC3
3
Forescate JC2
2
HGC JC3
3
Roomburg JC3
3
Kieviten JC1
3
HDM JC4
Zaterdag 20 november
1
HDM JC4
0
Leiden JC3
2
Roomburg JC3
5
Kieviten JC1
3
Forescate JC2
1
HGC JC3
Zaterdag 13 november
2
Roomburg JC3
1
Forescate JC2
1
Leiden JC3
6
Kieviten JC1
2
HGC JC3
5
HDM JC4
Zaterdag 6 november
2
HDM JC4
4
Roomburg JC3
4
Kieviten JC1
2
Forescate JC2
2
Leiden JC3
0
HGC JC3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Jongens C najaarscompetitie 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten JC15410289013
2.Roomburg JC353111413010
3.Forescate JC2530214909
4.HDM JC45212111407
5.Leiden JC3511381304
6.HGC JC3500562300

Spelers (15)

Trainingen

ma
17:30
-
19:00
Veld 1 (CD)
Menno de Groot
wo
18:15
-
19:45
Veld 2 (CD)
Elise van Pijlen
Volledig schema

Team resultaten

HDM JRoombLeideKieviHGC JFores
HDM JC42 - 41 - 0
Roomburg JC33 - 32 - 52 - 1
Leiden JC31 - 62 - 02 - 3
Kieviten JC13 - 34 - 2
HGC JC32 - 52 - 31 - 10
Forescate JC25 - 03 - 1