Jongens B1

4e in poule Jongens B najaarscompetitie 3e klasse A
5e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
4
Ring Pass Delft JB2
1
HDS JB2
0
Kieviten JB1
1
Alecto JB2
0
Wateringse veld JB1
1
Leiden JB4
Zaterdag 20 november
Leiden JB4
Kieviten JB1
2
HDS JB2
1
Wateringse veld JB1
0
Alecto JB2
5
Ring Pass Delft JB2
Zaterdag 13 november
3
Ring Pass Delft JB2
5
Kieviten JB1
8
Leiden JB4
0
HDS JB2
2
Wateringse veld JB1
3
Alecto JB2
Zaterdag 6 november
2
Ring Pass Delft JB2
1
Wateringse veld JB1
8
Kieviten JB1
0
HDS JB2
0
Alecto JB2
2
Leiden JB4

Wedstrijdschema

Leiden JB4
JB1
Uit
04-12-2021 12:10
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 660770
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft JB25401187012
2.Leiden JB4430111409
3.Alecto JB2530210909
4.Kieviten JB1420215806
5.Wateringse veld JB1510481003
6.HDS JB2510432703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC JB35401145012
2.Waddinxveen JB154012013012
3.Leiden JB45122111505
4.Alphen JB2512261305
5.Kieviten JB15113111204
6.Roomburg JB2511361004

Spelers (15)

Trainingen

di
18:15
-
19:45
Veld 2 (AB)
Olivier Buitink
do
18:15
-
19:45
Veld 1 (CD)
Olivier Buitink
Volledig schema

Team resultaten

WaterHDS JRing LeideKieviAlect
Wateringse veld JB10 - 14 - 22 - 3
HDS JB22 - 10 - 6
Ring Pass Delft JB22 - 14 - 13 - 5
Leiden JB48 - 00 - 4 -
Kieviten JB18 - 00 - 1
Alecto JB20 - 50 - 2
WaddiRoombLeideKieviHGC JAlphe
Waddinxveen JB12 - 18 - 5
Roomburg JB20 - 31 - 1
Leiden JB41 - 31 - 12 - 1
Kieviten JB14 - 53 - 1
HGC JB33 - 03 - 24 - 1
Alphen JB20 - 52 - 22 - 1