JA1

1e in poule Jongens A regulier 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
0
HDM JA4
5
Leiden JA3
2
Roomburg JA2
2
Forescate JA2
4
Wateringse veld JA1
2
HGC JA2
5
Kieviten JA1
1
Voorhout JA1
Zaterdag 20 november
0
HDM JA4
2
Roomburg JA2
Forescate JA2
Kieviten JA1
4
Leiden JA3
4
HGC JA2
1
Voorhout JA1
1
Wateringse veld JA1
Zaterdag 13 november
4
Roomburg JA2
3
Leiden JA3
2
Kieviten JA1
1
HDM JA4
7
HGC JA2
3
Voorhout JA1
3
Wateringse veld JA1
3
Forescate JA2
Zaterdag 6 november
2
Forescate JA2
6
HGC JA2
0
HDM JA4
7
Wateringse veld JA1
5
Leiden JA3
4
Voorhout JA1
1
Roomburg JA2
2
Kieviten JA1

Wedstrijdschema

Forescate JA2
JA1
Uit
04-12-2021 10:50
1 Polytan Rio (Waterveld)
Nr. 660800
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
HGC JA2
JA1
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 590656
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
JA1
Wateringse veld JA1
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 590661
Leiden JA3
JA1
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 590666
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
JA1
Roomburg JA2
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 590671
hdm JA4
JA1
Uit
09-04-2022 00:00
Nr. 590678
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
JA1
Forescate JA2
Thuis
23-04-2022 00:00
Nr. 590677
Voorhout JA1
JA1
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 590684
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT
JA1
HGC JA2
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 590686
Wateringse veld JA1
JA1
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 590692
Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE

Poule stand (1e in poule Jongens A regulier 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten JA14400114012
2.HGC JA253112415010
3.Wateringse veld JA1523017809
4.Roomburg JA2522111908
5.Leiden JA35212181407
6.Voorhout JA15113122004
7.Forescate JA2402291402
8.HDM JA4500532100

Spelers (13)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Veld 2 (AB)
Menno de Groot
wo
18:30
-
20:00
Veld 1 (CD)
Menno de Groot
Volledig schema

Team resultaten

WaterVoorhHDM JRoombLeideKieviHGC JFores
Wateringse veld JA12 - 24 - 23 - 3
Voorhout JA11 - 13 - 2
HDM JA40 - 70 - 20 - 5
Roomburg JA24 - 31 - 22 - 2
Leiden JA35 - 44 - 4
Kieviten JA15 - 12 - 12 - 1
HGC JA27 - 35 - 2
Forescate JA2 - 2 - 6